YÜKLENİYOR

Hakkımızda

Şirket Profili

MEGASAN Medikal, 1981 yılında montaj ve bakım işleriyle sektöre girmiştir. 1998 yılında, montaj ve bakım alanında kazandığı tecrübeleri bir araya getirerek, yapılan işin insan hayatı ile ilgili olduğu ve en ufak bir hatanın hiçbir şekilde hoş görülemeyeceği bilinci ile Medikal Gaz Sistemleri elemanlarını imal etmeye başlamıştır. Daha sonra ürün yelpazesine, birçok Medikal Gaz Sistemi üniteleri ile Tıbbi alet ve cihazlar eklenmiştir.

Bugün MEGASAN, hassas teknolojik cihazlar ve ekipmanla donatılmış modern imalat binasıyla, mühendisleri,son derece iyi yetişmiş teknisyenleri, montaj ve bakım elemanları, hiç durmadan çalışan personelimiz ile müşterilerine; gaz tesisatı projelendirilmesi, montaj ve bakımı gibi alanlarda hizmet etmekte, onlarca en iyi kalitede ürün sunmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Referanslar bölümünde sadece birkaçına yer verebildiğimiz tüm müşterilerinin takdirini kazanan MEGASAN,bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir ve daha alınacak çok yolu olduğunun farkındadır.

Amacımız dünyadaki küreselleşme sürecine paralel bir politika izleyerek sektörde en önde yer almaktır. MEGASAN sadece Türkiye'nin değil, Dünyanın sayılı firmalarından biri olmak amacıyla çalışmakta, durup dinlenmeden yol almaktadır.

Türkiye'de medikal sektöründe çok az bulunan CE (Conformity of Europe) belgesine de sahip olan Megasan,tüm müşterilerine en iyi hizmeti sunarken bir kez daha gururla belirtmektedir ki; "En iyi referansımız ürünlerimizin üstün kalitesidir!"